Autobuski Red Vožnje Kraljevo Novi Pazar

Autobusi na ovoj liniji se većinom obraćaju direktno na relaciji Kraljevo Novi Pazar uz jedno presedanje na stanici u mestu Raška ili alternativno na liniji: Mataruška banja, Bogutovačka banja, Jošanička banja, Raška.

Прикажи већу мапу

BUS Prevoznik Vreme polaska Vreme dolaska
Autotransport 04:30 06:30
Autotransport 07:20 09:35
Autotransport 08:45 10:40
Sandžaktrans 10:10 12:30
Sandžaktrans 12:45 14:45
Benko Tours 92 13:00 15:00
Delix – Tours 13:45 15:45
Aurora Tours
Jablanica Trans 14:45 16:45
Sandžaktrans 15:30 17:30
Kimmel 16:30 18:20
Lotus Travel 17:15 19:50
Lasta 17:25 19:40
Autotransport 17:55 20:15
Kimmel 18:20 20:20
Gameks 18:30 21:00
Sandžaktrans 19:35 22:00
Kavim 20:05 21:40
Benko Tours 92 20:30 22:00
Delix – Tours 21:45 00:00
Benko Tours 92 23:15 01:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *