Category Archives: Zlatibor

Red vožnje: Autobus Beograd – Užice – Zlatibor

Red vožnje na relaciji Beograd Zlatibor se u najvećem broju slučajeva obavlja preko Užica. Pogledajte autobuski raspored reda vožnje na liniji Beograd – Užice koji se obavlja svakodnevno, a prevoznici koji saobraćaju na ovoj liniji su Lasta, Autoprevoz, Autokodeks, Janjušević, Gaga Turs, Bečej prevoz i drugi.


Prevoznik     Vreme polaska     Vreme dolaska
Autoprevoz Janjušević     06:15     10:27
Auto Kodeks         06:30     10:45
Autoprevoz Čačak AD     08:25     13:15
Autoprevoz Janjušević     09:45     14:15
Lasta             10:45     14:50
PUPD Janjušević     11:20     15:15
Stup             12:35     16:50
Zlatan Prevoz         13:00     17:00
Bečejprevoz         14:10     18:00
Feniks Giz         15:25     20:00
Gaga Turs Zlatibor     16:40     20:30
Autoprevoz Čačak AD     18:30     23:20
Zlatan Prevoz         19:45     00:42